SEPETİM (0)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Ürün Kodu: 312
89,90 TL
Dikkat! Tüm ürünlerimizin beden tabloları farklıdır. Ürünlerimizin üzerinize kusursuz oturması için, beden tablomuzu mutlaka gözden geçirdikten sonra sepetinize ekleyiniz. Beden tablosu için buraya tıklayınız.

Türk Silahlı Kuvvetleri bağlı olarak görev yapan kahraman Kara Kuvvetleri Uzman Çavuş  askerlerimiz için üretilen bu kurumsal aksesuar ile mesleğinizin nişanesini cebinizde taşımaya ne dersiniz?

Kara Kuvvetleri Uzman Çavuş mensupları mesleğinize olan aidiyet ve bağlılığınızı göstermek için siz de bu Kara Kuvvetleri Uzman Çavuş rozetli cüzdanın sahibi olabilirsiniz.
 
Günlük hayatta ihtiyacı olan tüm değerli eşyaları yanında olsun isteyenler klasik cüzdan modeli size yardımcı olabilir. 12 adet kredi kartı bölmesinin yanı sıra 2 adet kağıt paralarınız için bölüm, şeffaf kimlik, ehliyet bölümü ve rozet yapıştırmak için alan mevcuttur.

 
Ürün Özellikleri
 • Hakiki deriden üretilmiştir.
 • Eni 9 cm boyu ise 11 cm uzunluğundadır. 
 • 12 adet kart bölümü vardır. 
 • 2 adet kağıt para gözünün yanı sıra 3 adet ara bölümü (gözü) vardır. 
 • 2 adet şeffaf ehliyet bölümü mevcuttur.
 • Deneyimli ekibimiz tarafından titizlikle üretilmiştir.
 

  Siparişi verilen ürünler en geç 24-48 saat içerisinde kargoya verilir.


  Teslimat süresi ortalama 3-7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir (mobil bölgeler hariç). Yol ve hava şartları nedeni ile teslimat süresi değişiklik gösterebilir...

  İADE VE DEĞİŞİM

  Ürün elinize ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde yapılmaktadır bu süre içerisinde bildirilmeyen işlemler incelemeye alınmamaktadır.

  İncelemeye alınan ürünün değişimi ve iadesi, kullanılmamış deforme olmamış olması şartı ile gerçekleşir. İADE VE DEĞİŞİM'DE KARGO BEDELİ TAMAMEN MÜŞTERİYE AİTTİR. Karşı ödemeli gönderilen değişim ve iadeler hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. 

  SADECE BİZİM TARAFIMIZDAN OLUŞAN HATALARDAN DOLAYI gönderimi (defolu,lekeli,yırtık,ayıplı,) gibi olan ürünlerin iade ve değişimlerinin, kargo bedeli karmaten.com'a aittir. Buda anlaşmalı olduğumuz kargoya verilmek şartı ile kabul edilmektedir. Bizim tarafımızdan oluşan iade ve değişime anlaşmalı olduğumuz kargo dışında kargo ile karşı ödemeli gönderilen gönderiler kabul edilmemektedir...

  Sipariş verdiğiniz ürünler en hassas şekilde siz değerli müşterilerimize gönderimi sağlanır ürün siparişe düştükten sonra paketlenmeden önce 2 aşamadan geçmektedir,

  1-ÜRÜN KARŞILAŞTIRMA (sipariş edilen ürünle gönderilecek ürünün bire bir olması) bu bazı ürünlerde Özellikle PANO baskılı olan renk kartellerinin farklı yerlerde değişik göstermesinden dolayı değişiklik gösterebilir..

  2-KALİTE KONTROL: (defosu,lekesi,yırtığı,ayıbı, olmaması) en ince detayların dahi gözden kaçmaması nedeni ile özel yaptırılmış ışıklı masa sistemi ile kontrol edilmektedir...